Nyt modesite har netop åbnet i Danmark

Endelig blev det tid til at et nyt fashionsite åbnede dørerne i DK. Navnet får du lige om lidt – men først lige se på hvad det er der gør dette website mere spændende, sammenlignet med alle de andre hjemmesider der er på nettet.


Hvad er det der gør den her fashion hjemmeside skulle være anderledes sammenlignet med de andre?

Det er helt enkelt: I stedet for at skulle at se på flere sites kan man nøjes med kun at kigge på The-Fashion.dk – for her bliver alt samlet, så du på den måde bare skal se et sted, og stadig kan få alt med på én gang.

Hvorledes kan det fungere?

The-Fashion har været så smarte at samle alle varer fra de allerstørste mode websites, såsom Boozt, Zalando, Stylepit, Zalando, Stylepit, Boozt etc.. Det betyder at du sparer tid, og har muligheden for at finde alt som du står og mangler 1 sted, så du slipper for at være nødt til at kigge rundt på flere forskellige sites.

Kan man så købe gennem The-Fashion?

Det kan man dog ikke, for det er stadig modesiderne som står for den del. Det som The-Fashion i stedet gør er, at sammensætte alle de her utroligt mange stykker tøj og sko, så du på samme sted kan se alt det moderne tøj og sko. Det eneste du skal er blot at klikke på enten billederne eller knapperne, og derefter bliver videresendt direkte til produktet hos Zalando, Boozt, Stylepit eller hvem der nu end forhandler det.

Hvor kan jeg høre mere om det her formidable mode website?

Sjovt du spørger – for The-Fashion er nemlig også yderst aktive på social media som fx Google+, Facebook og Pinterest. Du finder dem ved bare at søge efter dem på The-Fashion eller The-Fashion.dk.

Hvis jeg nu gerne vil komme i kontakt med stifterne af siden – hvordan kommer man så det?

Vil du fx annoncere på websitet, komme med ris/ros eller lignende, så skal du blot gå hen på deres side med kontaktoplysninger. Her kan du sende en email direkte til de som har skabt siden.

Lad mig endelig høre alle dine kommentarer i kommentarfelterne herunder!

0/50 ratings